Yükleniyor...
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Kurumsal

KURUMSAL

DİNAMİK HUKUK , yenilikçi bakış açısı , profesyonel motivasyonu, bankacılık ve finansal  sektöründe toplamda  10 yıla yakın tecrübe ile BURSA ofisimizde  çalışmalara başlamıştır.

Amacımız hukukun temel ilkelerinden  güç  alarak  hukukun üstünlüğü ve adaletin tecellisi konusunda ilkelerden ödün vermeden müvekkillerin menfaati çerçevesinde çalışmak ve bu çerçevede Türkiye’ de akla gelen MARKA  HUKUKÇUSU algısı oluşturmaktır.

Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen yerel  ya da global şirketlere , ayrıca finansal kurumlara ve bireysel  müvekkilere ;  ticaret  hukuku ve sözleşmeler, iş hukuku , şirket satın alma ve birleşmeleri , icra –iflas ,banka ve finans hukuku, uyuşmazlık alanlarında başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında avukatlık ve danışmalık hizmeti  vermekteyiz.

DİNAMİK HUKUK olarak mevzuata tabi sektörlerdeki tecrübemizle ;Bankacılık , Sigorta , Faktoring, Leasing , finansal şirketler ile ilgili mevzuat  ve sair  hukuki alanlarda danışmanlık hizmeti vermekten ve müşavirlik  tecrübemiz i paylaşmaktan ve müvekkillerimizin menfaatlerinin korunmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sürekli  iletişimin , bilgi aktarımının öneminin bilincinde ihtiyacınız olan hukuki bilgiye sürekli ve düzenli raporlamalarla teknolojik alt yapımızla istediğiniz zaman ve ihtiyacınız olduğu anda  ulaşabileceğiniz yapımızla kurumsallık yürüyüşünüzde yanınızda olmaktan gurur duyarız.

 

PRENSİPLERİMİZ

Hukukun üstünlüğü, gizlilik , profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen  DİNAMİK HUKUK müvekkillerinin ticari sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmaya  yükümlüdür.

Bu doğrultuda;

DİNAMİK HUKUK tarafından ,  avukat – müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin ticari faaliyetleri ile ilgili her  türlü bilgiyi, hukuk kuralları ve kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından yetkilendirilmedikçe kesinlikle ifşa edilmeyecektir.

Haber Bülteni