Yükleniyor...
English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Kadromuz

DİNAMİK HUKUK ORTAKLIĞI

AVUKATLAR HAKKINDA

Av. Kemal  YILDIRIM

kemal@dinamikhukukburosu.com

 

1986 Artvin doğumludur. İlk ve orta öğretimini Artvin’de tamamlamıştır. 2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi  Hukuk  Fakültesi’nden iyi derece ile mezun olmuştur. Askerlik  hizmetini  İzmir Hava Eğitim Komutanlığı  Askeri  Mahkemesi’nde  Askeri   Savcı Yardımcısı olarak tamamlamıştır.

İzmir Barosu’nda ruhsatını  aldıktan sonra ağırlıklı olarak bankacılık ve finans  sektörlerinde  faaliyet  gösteren kurumların  hukuki  ihtilaflarının çözümüne yönelik iş ve işlemlerin  yürütülmesinde  çalışmalar yapmıştır. İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında özel tecrübeye sahiptir.

Halen kurucu ortağı olduğu  DİNAMİK  HUKUK  ORTAKLIĞI’nda  meslek hayatını  sürdürmektedir.

 

Av.Şahin  Demir

sahin@dinamikhukukburosu.com

1981 Ankara  doğumludur. İlk  ve orta öğrenimini  Ankara ‘ da tamamlamıştır. 2004 yılında Marmara Üniversitesi  Hukuk  Fakültesi’nden  iyi dereceyle mezun olmuştur. Askerlik  hizmetini  İstanbul  Askerlik Dairesi  Başkanlığı  emrinde  Yedek Subay  olarak tamamlamıştır.

İstanbul Barosu’nda ruhsatını   almasını müteakip  ,meslek  hayatını  ağırlıklı olarak bankacılık ve finans  sektörlerinde  faaliyet  gösteren kurumsal  şirketlerde  avukatlık  ve müşavirlik  hizmetleri vererek  sürdürmüştür. İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında özel tecrübeye sahiptir.

Halen kurucu ortağı olduğu  DİNAMİK  HUKUK  ORTAKLIĞI’nda  meslek hayatını  sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Av. Tolga CANSOY

tolga@dinamikhukukburosu.com

1980 doğumludur. İlk ve orta öğrenimini   Adana , Antakya, Batman, İzmir’de tamamlamıştır. İzmir  Atatürk  Anadolu Lisesini bitirmiş  2004 yılında Marmara  Üniversitesi  Hukuk  Fakültesi’nden  yüksek derece ile mezun olmuştur. Askerlik hizmetini   Kocaeli  Daire Başkanlığı emrinde Yedek Subay olarak tamamlamıştır.

Stajını İzmir’de tamamlamış , İstanbul Barosundan avukatlık ruhsatını  almıştır. İcra Takibi yoğunluklu bürolarda  2 yıla yakın çalışmasına müteakip  yurt dışına çıkarak  Londra’da  1 yıl eğitim almıştır.Bilgi Üniversitesi’nden  Bilişim ve Teknoloji  Hukuku  üzerine  yüksek  lisansını tamamlamış ve sırasıyla  TTNET , AVEA ve Türk Telekom’da 6 yılı aşkın sürede hukuk başkanlığı  bünyesindeki  hemen hemen tüm birimlerde çalışmıştır.İcra İflas Hukuku , Bilişim ve Teknoloji Hukuku , Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, Fikri  Mülkiyet Hukuku, Ceza Hukuku alanlarından özel tecrübeye sahiptir.

Halen kurucu ortağı olduğu  DİNAMİK  HUKUK  ORTAKLIĞI’nda  meslek hayatını  sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haber Bülteni